GRAFİK TASARIM & WEB DİZAYN BODRUM,MERKEZ | CatalinesCard

GRAFİK TASARIM & WEB DİZAYN

BODRUM, MERKEZ

İndirim: %20 - Puan: 5/5

+905555481029

Bodrum, Muğla, Turkey

İşletme Hakkında

Yaratıcı fikirlerimi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir tasarımcıyım. Özgün bakış açısıyla ele aldığım tüm çalışmalarımın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır. Kurumunuz için fikirler üretip reklam konusunda maksimum düzeyde performans elde etmenizi amaç edinirim çünkü benim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır.

Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunmak için çalışıyorum.

Peki neden freelance çalışma sistemini tercih ediyorum? İş hayatının ağır gündelik işleyişinde, yapılan tasarım işlerininin proje odaklı olmayıp, "günü kurtarmak" amacıyla yapılıyor olmasına çoğu kez şahit oldum. Bu sebeple freelance çalışmanın hem işe, hem de işleyişe faydalı olacağına inandım. Sizin dışınızda olup, sizin içinizde gibi çalışan ve yapılan tüm işlere profesyonellik katan bu sistemi, eminimki siz de seveceksiniz.

Tanışmak ve uzun soluklu çalışmak üzere...

Ziyaretçi Yorumları Yorum Yap

5/5 PUAN
2019-04-10 13:32:58

5/5 PUAN
2019-05-05 19:07:59

Samet Bey'in verdiği kaliteli hizmet için buradan kendisine tekrar teşekkür ederim. Çalıştığımız en kurumsal freelance tasarımcı. Yeterki işinizi doğru bir şekilde aktarın, gerisini kendisine bırakın. Bizi tanıştırdığın için teşekkürler DiscountCard :)

AKTİF KART ADEDİ: 3815