TRANÇA RESTAURANT BODRUM,MERKEZ | CatalinesCard

TRANÇA RESTAURANT

BODRUM, MERKEZ

İndirim: %10 - Puan: 5/5

+90 (252) 316 6610

Cumhuriyet Cad. No:32 Bodrum

İşletme Hakkında

Bodrum'un meşhur barlar caddesinde (Cumhuriyet Caddesi), kalenin tüm ihtişamıyla karşınızda boy gösterdiği, deniz kıyısında bir yer, Trança Restaurant. Balık konusunda uzman ve ayrıca Osmanlı mutfağı ve kebaplarını, özel bakır kaplarımızda sunarak akşam lezzetleri için keyifli bir ortam sunarız.

Trança Restoran'da en beğenilen balık yemeğimiz tuzda balık. Sırf tuzda balık yemek için gelenler var buraya. Tuzda balık, fırında tuzlanarak pişen ve masaya alevler içinde gelen, gösterişli bir yemek. Esas sırrı tadında. Fırında tuzla pişerken sertleşen, servis yapılırken kırılan kabuğun içinden öyle bir lezzet çıkıyor ki, mutlaka tatmak gerek. Diğer bir spesiyalimizde beğendili karides. Özellikle turistler, beğendili karidesimize bayılıyorlar. Vejeteryen menümüzde var, et ve balık sevmeyenler için. Sebze güveç, sebzeli krep ve mantar sote revaçta. Bademli levreğimizde çok seviliyor...

Trança Restoran'da öğlen yemeği olarak İtalyan makarnaları, pizza çeşitleri daha çok tercih ediliyor. Ama zengin Türk meze çeşitleri ile et ve balık hem öğle hem akşam saatlerinde müdavimlerin tutkusu.

Bodrum'un eşsiz manzarası ve ambiansı eşliğinde, Osmanlı ve Türk mutfağından özenle seçilmiş damağınıza uygun lezzetler ve günlük deniz ürünleri ile size eşsiz bir ortam sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları Yorum Yap

5/5 PUAN
2019-05-03 19:24:00

Muhteşem manzarası ve aşırı lezzetli yemekleri var. Mutlaka uğranması gereken lezzet duraklarından. Kalite servis için teşekkür ederiz.

5/5 PUAN
2019-05-03 19:22:54

AKTİF KART ADEDİ: 3815