ARC MOBİLYA ENZA HOME YATAŞ BODRUM,KONACIK | CatalinesCard

ARC MOBİLYA ENZA HOME YATAŞ

BODRUM, KONACIK

İndirim: %10 - Puan: 5/5

+90 532 111 46 15

Atatürk Blv. No:261/1 Konacık

İşletme Hakkında

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Enza Home, hayata fark katmak için sizi bekliyor.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Enza Home ürünleri, Yataş Grup’un yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enza Home, insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor. Enza Home, dünya çapındaki konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor.

Kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evinize getiriyoruz. Aksesuardan aydınlatmaya, halıya kadar her ürünü kendi konsepti içinde dekore edilmiş şekilde sunuyoruz.

Enza mobilya malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam eder.

Mobilyadan aksesuara, yataktan baza-başlığa, renkli ev tekstili ürünlerinden yastık yorgana kadar 2000’e yakın farklı ürün çeşidiyle zengin seçenekler sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları Yorum Yap

5/5 PUAN
2019-07-02 11:29:39

AKTİF KART ADEDİ: 3815